5550B102K602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5550B102K602LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD
Ngā Rauemi: 1.5550B102K602LE.pdf2.5550B102K602LE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5550B102K602LE
Tau Wae 5550B102K602LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 13826 pcs Pepa Raraunga 1.5550B102K602LE.pdf2.5550B102K602LE.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.580" (14.73mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.775" (19.68mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 1000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RCPT 48POS SMD GOLD