3530N821J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
3530N821J602LE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3530N821J602LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: 1.3530N821J602LE.pdf2.3530N821J602LE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3530N821J602LE
Tau Wae 3530N821J602LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 16677 pcs Pepa Raraunga 1.3530N821J602LE.pdf2.3530N821J602LE.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.380" (9.65mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 820pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3530N820J103LE
3530N820J103LE
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER 82PF 10KV C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 28484 pcs
Tikiake: 3530N820J103LE.pdf
RFQ
3531
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BUSS FUSEBLOCK
I roto i te taonga: 1484 pcs
Tikiake:
RFQ
3531
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CART 15A CHASS MNT
Tikiake: 3531.pdf
3530N681J103LE
3530N681J103LE
Kaihanga: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga: CAP CER 680PF 10KV C0G/NP0 RAD