3530N471J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
3530N471J602LE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3530N471J602LE
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 6KV C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: 1.3530N471J602LE.pdf2.3530N471J602LE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3530N471J602LE
Tau Wae 3530N471J602LE Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 6KV C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 18766 pcs Pepa Raraunga 1.3530N471J602LE.pdf2.3530N471J602LE.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.380" (9.65mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 470pF