2225N151K302NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225N151K302NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225N151K302NT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 2225
Ngā Rauemi: 1.2225N151K302NT.pdf2.2225N151K302NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225N151K302NT
Tau Wae 2225N151K302NT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 96886 pcs Pepa Raraunga 1.2225N151K302NT.pdf2.2225N151K302NT.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Te kaha 150pF