1825E272K102KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825E272K102KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825E272K102KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 2700PF 1KV 1825
Ngā Rauemi: 1.1825E272K102KHT.pdf2.1825E272K102KHT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825E272K102KHT
Tau Wae 1825E272K102KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 2700PF 1KV 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 12555 pcs Pepa Raraunga 1.1825E272K102KHT.pdf2.1825E272K102KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor 1825 (4564 Metric) Te kaha 2700pF