1825D563J250KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825D563J250KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825D563J250KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 1825
Ngā Rauemi: 1.1825D563J250KHT.pdf2.1825D563J250KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825D563J250KHT
Tau Wae 1825D563J250KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5806 pcs Pepa Raraunga 1.1825D563J250KHT.pdf2.1825D563J250KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.056µF