1825D153J101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825D153J101KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825D153J101KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 100V C0G 1825
Ngā Rauemi: 1.1825D153J101KHT.pdf2.1825D153J101KHT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825D153J101KHT
Tau Wae 1825D153J101KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 100V C0G 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8678 pcs Pepa Raraunga 1.1825D153J101KHT.pdf2.1825D153J101KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.015µF