1812E333K251KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812E333K251KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812E333K251KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.033UF 250V 1812
Ngā Rauemi: 1.1812E333K251KHT.pdf2.1812E333K251KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812E333K251KHT
Tau Wae 1812E333K251KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.033UF 250V 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 31193 pcs Pepa Raraunga 1.1812E333K251KHT.pdf2.1812E333K251KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±10% 250V Ceramic Capacitor 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.033µF