1812E154K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1812E154K101KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812E154K101KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 100V 1812
Ngā Rauemi: 1.1812E154K101KHT.pdf2.1812E154K101KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812E154K101KHT
Tau Wae 1812E154K101KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 100V 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20456 pcs Pepa Raraunga 1.1812E154K101KHT.pdf2.1812E154K101KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.15µF