1808B151K302NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1808B151K302NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808B151K302NT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 3KV X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.1808B151K302NT.pdf2.1808B151K302NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808B151K302NT
Tau Wae 1808B151K302NT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 3KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 267385 pcs Pepa Raraunga 1.1808B151K302NT.pdf2.1808B151K302NT.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 150pF