1210E472K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210E472K501KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210E472K501KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 500V 1210
Ngā Rauemi: 1.1210E472K501KHT.pdf2.1210E472K501KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210E472K501KHT
Tau Wae 1210E472K501KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 500V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 48602 pcs Pepa Raraunga 1.1210E472K501KHT.pdf2.1210E472K501KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1067-6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric) Te kaha 4700pF