1206D150J202KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206D150J202KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206D150J202KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 15PF 2KV C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.1206D150J202KHT.pdf2.1206D150J202KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206D150J202KHT
Tau Wae 1206D150J202KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 15PF 2KV C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 60589 pcs Pepa Raraunga 1.1206D150J202KHT.pdf2.1206D150J202KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.064" (1.63mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 15pF