0805E683K250KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E683K250KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805E683K250KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 25V 0805
Ngā Rauemi: 1.0805E683K250KHT.pdf2.0805E683K250KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805E683K250KHT
Tau Wae 0805E683K250KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 25V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 71522 pcs Pepa Raraunga 1.0805E683K250KHT.pdf2.0805E683K250KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.054" (1.37mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.068µF