0805D102J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805D102J500KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805D102J500KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.0805D102J500KHT.pdf2.0805D102J500KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805D102J500KHT
Tau Wae 0805D102J500KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67190 pcs Pepa Raraunga 1.0805D102J500KHT.pdf2.0805D102J500KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.054" (1.37mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1002-6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 1000pF