0603B682K201N
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0603B682K201N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603B682K201N
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: 1.0603B682K201N.pdf2.0603B682K201N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603B682K201N
Tau Wae 0603B682K201N Kaihanga Knowles NOVACAP
He Rahinga Kei te wātea 219588 pcs Pepa Raraunga 1.0603B682K201N.pdf2.0603B682K201N.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.89mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1212
1763-1212-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 6800pF