0201BN2R2C500YT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0201BN2R2C500YT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0201BN2R2C500YT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua MLCC 2.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG
Ngā Rauemi: 0201BN2R2C500YT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0201BN2R2C500YT
Tau Wae 0201BN2R2C500YT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga MLCC 2.2PF +/-.25PF 50V 0201 COG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99710 pcs Pepa Raraunga 0201BN2R2C500YT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 2.2pF Nga tono General Purpose