630-11/32-INS
Klein ToolsKlein Tools
630-11/32-INS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 630-11/32-INS
Kaihanga / Waitohu: Klein Tools
Whakaahuatanga hua NUT DRIVER HEX SKT 11/32" 6.75"
Ngā Rauemi: 630-11/32-INS.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 630-11/32-INS
Tau Wae 630-11/32-INS Kaihanga Klein Tools
Whakaahuatanga NUT DRIVER HEX SKT 11/32" 6.75" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5214 pcs Pepa Raraunga 630-11/32-INS.pdf
Taumaha 0.2 lb (90.72g) Momo Rauemi Nut Driver
Aki - Momo Hex Socket Rahi 11/32"
Raupapa Tip-Ident® Ētahi Ingoa 1742-1594
630-11/32-INS-ND
Te roa - Whānui 6.75" (171.5mm) Te roa - Tae 3.00" (76.2mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga Color Coded, Hollow Shaft, Impact Resistant, Insulated to 1000V, Soft Grip
Whakaahuatanga Taipitopito 11/32" Hex Socket Nut Driver 6.75" (171.5mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
630-1/2M
630-1/2M
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: NUT DRIVR HEX SOCKET 1/2" 7.31"
I roto i te taonga: 6236 pcs
Tikiake: 630-1/2M.pdf
RFQ
630-11/32
630-11/32
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SKT 11/32" 6.75"
I roto i te taonga: 9505 pcs
Tikiake: 630-11/32.pdf
RFQ
630-25ABT4E
630-25ABT4E
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK FOR 35MM BGA
Tikiake: 630-25ABT4E.pdf
630-25ABT1E
630-25ABT1E
Kaihanga: Wakefield-Vette
Tikiake: 630-25ABT1E.pdf
Tikiake: 630-1/2.pdf
Whakaahuatanga: NUT DRIVR HEX SOCKET 1/4" 6.75"
Tikiake: 630-1/4M.pdf
630-10MM
630-10MM
Whakaahuatanga: NUT DRIVR HEX SOCKET 10MM 6.75"
Tikiake: 630-10MM.pdf
630-25AB
630-25AB
Tikiake: 630-25AB.pdf
630-25ABT3
630-25ABT3
Tikiake: 630-25ABT3.pdf
Whakaahuatanga: NUT DRIVR HEX SOCKET 11MM 7.31"
Tikiake: 630-11MM.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel