SC36-11GWA
Hua Hua
Tau Wae: SC36-11GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"
Ngā Rauemi: SC36-11GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC36-11GWA
Tau Wae SC36-11GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93072 pcs Pepa Raraunga SC36-11GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.200", 5.08mm) Ētahi Ingoa 754-2294
SC36-11GWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 3.5mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.36" (9.14mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Green
I roto i te taonga: 71113 pcs
Tikiake: SC36-11SYKWA.pdf
RFQ
SC36-11SRWA
SC36-11SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
I roto i te taonga: 60294 pcs
Tikiake: SC36-11SRWA.pdf
RFQ
SC37-20M20
SC37-20M20
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: 20M SHIELDED CABLE WITH M8 F
I roto i te taonga: 723 pcs
Tikiake: SC37-20M20.pdf
SC358DR2G
SC358DR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC OPAMP 8SOIC
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
Tikiake: SC36-11CGKWA.pdf
SC36-11EWA
SC36-11EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
Tikiake: SC36-11EWA.pdf
SC36-11YWA
SC36-11YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.36"
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel