SC08-21YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC08-21YWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.8"
Ngā Rauemi: SC08-21YWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC08-21YWA
Tau Wae SC08-21YWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91011 pcs Pepa Raraunga SC08-21YWA.pdf
Waimotu - Tae 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V
Rahi / Rahi 0.984" H x 0.732" W x 0.417" D (25.00mm x 18.60mm x 10.60mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 18-DIP (0.600", 15.24mm), 15 Leads Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 7.9mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.80" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.984" H x 0.732" W x 0.417" D (25.00mm x 18.60mm x 10.60mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm), 15 Leads Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Yellow
Ngā Hua e hāngai ana
SC08-21SRWA
SC08-21SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: .8" RED LED DISPLAY
I roto i te taonga: 81482 pcs
Tikiake: SC08-21SRWA.pdf
RFQ
SC08A-20-22S
SC08A-20-22S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1331 pcs
Tikiake: SC08A-20-22S.pdf
RFQ
SC08-21GWA
SC08-21GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.8"
Tikiake: SC08-21GWA.pdf
SC08-21EWA
SC08-21EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.8"
Tikiake: SC08-21EWA.pdf
SC08E-14S-7SF68
SC08E-14S-7SF68
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Tikiake: SC08E-14S-7SF68.pdf
SC08E-14S-1SF68
SC08E-14S-1SF68
Tikiake: SC08E-14S-1SF68.pdf
SC08-21SYKWA
SC08-21SYKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.8 TH
Tikiake: SC08-21SYKWA.pdf
SC08-21CGKWA
SC08-21CGKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.8 TH
Tikiake: SC08-21CGKWA.pdf
SC08P-14S-2S
SC08P-14S-2S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Tikiake: SC08P-14S-2S.pdf
SC08E-10SL-3S(F68)
SC08E-10SL-3S(F68)
Tikiake: SC08E-10SL-3S(F68).pdf
SC08-21SURKWA
SC08-21SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.8 TH
Tikiake: SC08-21SURKWA.pdf
SC08E-12S-3SF68
SC08E-12S-3SF68
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Tikiake: SC08E-12S-3SF68.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel