SC03-12EWA
KingbrightKingbright
SC03-12EWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC03-12EWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Ngā Rauemi: SC03-12EWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
26 pcs
104 pcs
260 pcs
520 pcs
1014 pcs
2522 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC03-12EWA
Tau Wae SC03-12EWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90416 pcs Pepa Raraunga SC03-12EWA.pdf
Waimotu - Tae 627nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 754-1461-5
SC0312EWA
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 8.1mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.30" (7.62mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Red
Ngā Hua e hāngai ana
SC03-12GWA
SC03-12GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
I roto i te taonga: 88331 pcs
Tikiake: SC03-12GWA.pdf
RFQ
SC03-12HDB
SC03-12HDB
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
I roto i te taonga: 82212 pcs
Tikiake: SC03-12HDB.pdf
RFQ
SC03-12SYKWA
SC03-12SYKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3 TH
Tikiake: SC03-12SYKWA.pdf
SC03-12SRWA
SC03-12SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 0.3" SGL 640NM RED
Tikiake: SC03-12SRWA.pdf
SC02S1212A
SC02S1212A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 2W
Tikiake: SC02S1212A.pdf
SC03-12CGKWA
SC03-12CGKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH
Tikiake: SC03-12CGKWA.pdf
Kaihanga: Delta Electronics
Tikiake: SC02S0512A.pdf
SC03-12YWA
SC03-12YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.3"
Tikiake: SC03-12YWA.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 2W
SC03-12SURKWA
SC03-12SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH
Tikiake: SC03-12SURKWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel