| Tau Wae | L57GGD12V | Kaihanga | Kingbright |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 274602 pcs | Pepa Raraunga | L57GGD12V.pdf |
| Waimotu - Tae | 565nm | Waimurere - Mana | 568nm |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 12V | Tirohia te Angle | 60° |
| Pūrere Pūrere Whakarato | T-1 3/4 (5mm) | Rahi / Rahi | - |
| Raupapa | - | Packaging | Bulk |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Whakatauranga a Millicandela | 3mcd | Te Tae Kaituku Taeke | 9 Weeks |
| Whakaaetanga Maama | Diffused | Mahinga Rangata / Rahi | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4), 5.00mm |
| Tae Tae | Green | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei (Max) | 8.60mm | Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Green 568nm LED Indication - Discrete 12V Radial | Tono - Whakamātau | - |