KB2500SGD
KingbrightKingbright
KB2500SGD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KB2500SGD
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED LIGHT BAR 8.89X3.81MM GREEN
Ngā Rauemi: KB2500SGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KB2500SGD
Tau Wae KB2500SGD Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 124019 pcs Pepa Raraunga KB2500SGD.pdf
Waimotu - Tae 565nm Te Whakatau Ngaohiko 2.2V
Tirohia te Angle - Raupapa -
Packaging Tube Ētahi Ingoa 754-1184-5
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 19mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Momo Rongo Diffused, Tinted Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 8.89mm x 3.81mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Bar - Single, SIP Green Diffused, Tinted 2.2V 25mA Rectangle with Flat Top, 8.89mm x 3.81mm Through Hole
I teie nei 25mA Whirihoranga Bar - Single, SIP
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KB2450YW
KB2450YW
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: LED LIGHT BAR 19.05X3.81MM YLW
I roto i te taonga: 86472 pcs
Tikiake: KB2450YW.pdf
RFQ
KB25CKG01-05-FF
KB25CKG01-05-FF
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V