APTD1608ZGC
KingbrightKingbright
APTD1608ZGC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTD1608ZGC
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Ngā Rauemi: APTD1608ZGC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTD1608ZGC
Tau Wae APTD1608ZGC Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 367439 pcs Pepa Raraunga APTD1608ZGC.pdf
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 60°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1547-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 1000mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 0.70mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.95mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA