APT1608VBC/D
KingbrightKingbright
APT1608VBC/D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT1608VBC/D
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Ngā Rauemi: APT1608VBC/D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT1608VBC/D
Tau Wae APT1608VBC/D Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 338357 pcs Pepa Raraunga APT1608VBC/D.pdf
Waimotu - Tae 465nm Waimurere - Mana 470nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1789-2
APT1608VBC/D-ND
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 180mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.75mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA