APHD1608LZGCK
KingbrightKingbright
APHD1608LZGCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APHD1608LZGCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Ngā Rauemi: APHD1608LZGCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APHD1608LZGCK
Tau Wae APHD1608LZGCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 244463 pcs Pepa Raraunga APHD1608LZGCK.pdf
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.65V Tirohia te Angle 100°
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-2036-6
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 180mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 0.70mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.75mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 2.65V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 2mA