APHB1608LQBDCGKC
KingbrightKingbright
APHB1608LQBDCGKC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APHB1608LQBDCGKC
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED BLUE/GREEN CLEAR 4SMD
Ngā Rauemi: APHB1608LQBDCGKC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APHB1608LQBDCGKC
Tau Wae APHB1608LQBDCGKC Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 250090 pcs Pepa Raraunga APHB1608LQBDCGKC.pdf
Waimotu - Tae 460nm Blue, 574nm Green Waimurere - Mana 465nm Blue, 570nm Green
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.7V Blue, 1.9V Green Tirohia te Angle 130°
Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa HELI Colour Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Whakatauranga a Millicandela 12mcd Blue, 3mcd Green
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Blue, Green 465nm Blue, 570nm Green LED Indication - Discrete 2.7V Blue, 1.9V Green 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 2mA Blue, 2mA Green Whirihoranga Independent