APG1608SYKC/T
KingbrightKingbright
APG1608SYKC/T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APG1608SYKC/T
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Ngā Rauemi: APG1608SYKC/T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APG1608SYKC/T
Tau Wae APG1608SYKC/T Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 1144316 pcs Pepa Raraunga APG1608SYKC/T.pdf
Waimotu - Tae 590nm Waimurere - Mana 590nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.05V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1354-2
APG1608SYKCT
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 120mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.28mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA