APDA1806VBC/D
KingbrightKingbright
APDA1806VBC/D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APDA1806VBC/D
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED
Ngā Rauemi: APDA1806VBC/D.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APDA1806VBC/D
Tau Wae APDA1806VBC/D Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga LED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 219516 pcs Pepa Raraunga APDA1806VBC/D.pdf
Waimotu - Tae 465nm Waimurere - Mana 470nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 25°
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 1.80mm L x 1.50mm W
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 754-2333-1 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Whakatauranga a Millicandela 800mcd
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 0.94mm Dia
Tae Tae Colorless Teitei (Max) 0.70mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard