APA2106SECK
KingbrightKingbright
APA2106SECK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA2106SECK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA2106SECK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA2106SECK
Tau Wae APA2106SECK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 924725 pcs Pepa Raraunga APA2106SECK.pdf
Waimotu - Tae 610nm Waimurere - Mana 601nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 2.10mm L x 1.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-1059-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 180mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.60mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Standard Tae Orange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APA2106CGCK
APA2106CGCK
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: LED GREEN CLEAR SMD R/A
I roto i te taonga: 925336 pcs
Tikiake: APA2106CGCK.pdf
RFQ
APA2106SYCK/J3-PRV
APA2106SYCK/J3-PRV
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: LED YELLOW CLEAR SMD R/A
I roto i te taonga: 425223 pcs
Tikiake: APA2106SYCK/J3-PRV.pdf
RFQ
APA2106SECK/J4-PRV
APA2106SECK/J4-PRV
Whakaahuatanga: LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Tikiake: APA2106SECK/J4-PRV.pdf
APA2106PBC/A
APA2106PBC/A
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR SMD R/A
Tikiake: APA2106PBC/A.pdf
APA1FGRA
APA1FGRA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 0.05A 48V
Tikiake: APA1FGRA.pdf
APA2106SRCPRV
APA2106SRCPRV
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR 2SMD R/A
Tikiake: APA2106SRCPRV.pdf
APA2106SYCK
APA2106SYCK
Tikiake: APA2106SYCK.pdf
APA1FGPC
APA1FGPC