T528K157M006ATE200
KEMETKEMET
T528K157M006ATE200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T528K157M006ATE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Ngā Rauemi: 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T528K157M006ATE200
Tau Wae T528K157M006ATE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5058 pcs Pepa Raraunga 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui 150µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato K Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T528 RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-5611-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga T528K157M006ATE200
Life @ Temp. 200 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528