T520T107M006ATE070
KEMETKEMET
T520T107M006ATE070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520T107M006ATE070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Ngā Rauemi: T520T107M006ATE070.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520T107M006ATE070
Tau Wae T520T107M006ATE070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4735 pcs Pepa Raraunga T520T107M006ATE070.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato T Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T520 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-5752-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga T520T107M006ATE070
Life @ Temp. 70 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 100µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C