T520T107M2R5ATE040
KEMETKEMET
T520T107M2R5ATE040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520T107M2R5ATE040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 2.5V 3528
Ngā Rauemi: T520T107M2R5ATE040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520T107M2R5ATE040
Tau Wae T520T107M2R5ATE040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 2.5V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96349 pcs Pepa Raraunga T520T107M2R5ATE040.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9781-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Rae Rahi Tae T
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Te kaha 100µF