T496D226K020ATE1K0
KEMETKEMET
T496D226K020ATE1K0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496D226K020ATE1K0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
Ngā Rauemi: T496D226K020ATE1K0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496D226K020ATE1K0
Tau Wae T496D226K020ATE1K0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56846 pcs Pepa Raraunga T496D226K020ATE1K0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato D
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa T496
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3949-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga T496D226K020ATE1K0
Life @ Temp. 1 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga COTS, Fail Safe with Built-in Fuse Whakaahua nui 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C