T496D226M020AS
KEMETKEMET
T496D226M020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496D226M020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
Ngā Rauemi: T496D226M020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496D226M020AS
Tau Wae T496D226M020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4996 pcs Pepa Raraunga T496D226M020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1714-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) Te kaha 22µF