T495X157K016ATE100
KEMETKEMET
T495X157K016ATE100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X157K016ATE100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Ngā Rauemi: T495X157K016ATE100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X157K016ATE100
Tau Wae T495X157K016ATE100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 16V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61937 pcs Pepa Raraunga T495X157K016ATE100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Molded Te manawanui 150µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato X
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa T495
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3898-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T495X157K016ATE100
Life @ Temp. 100 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 150µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C