T495X157K016ASE100
KEMETKEMET
T495X157K016ASE100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X157K016ASE100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X157K016ASE100
Tau Wae T495X157K016ASE100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 16V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5050 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3201-2
T495X157K016AS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Te kaha 150µF