C340C274KCR5TA
KEMETKEMET
C340C274KCR5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C340C274KCR5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.27UF 500V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C340C274KCR5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C340C274KCR5TA
Tau Wae C340C274KCR5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.27UF 500V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25614 pcs Pepa Raraunga C340C274KCR5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui 0.27µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua 0.200" (5.08mm) Rahi / Rahi 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm)
Raupapa Goldmax, 300 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga C340C274KCR5TA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 0.27µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.27UF 500V X7R RADIAL