VP3225K401R150
KEMETKEMET
VP3225K401R150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP3225K401R150
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 400A 3225
Ngā Rauemi: VP3225K401R150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP3225K401R150
Tau Wae VP3225K401R150 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 400A 3225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280565 pcs Pepa Raraunga VP3225K401R150.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 399-13807-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 9.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 400A
Capacitance @ Frequency 140pF @ 1kHz