VP3225K401R050
KEMETKEMET
VP3225K401R050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VP3225K401R050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 400A 3225
Ngā Rauemi: VP3225K401R050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VP3225K401R050
Tau Wae VP3225K401R050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 400A 3225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273670 pcs Pepa Raraunga VP3225K401R050.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead I teie nei - Te tere 400A