VG1206S020R014
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VG1206S020R014
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 200A 1206
Ngā Rauemi: VG1206S020R014.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VG1206S020R014
Tau Wae VG1206S020R014 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 200A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 614524 pcs Pepa Raraunga VG1206S020R014.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VG
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.10J Whakaahuatanga Taipitopito 25V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 200A