VE1206K201R025
KEMETKEMET
VE1206K201R025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VE1206K201R025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 200A 1206
Ngā Rauemi: VE1206K201R025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VE1206K201R025
Tau Wae VE1206K201R025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 200A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513786 pcs Pepa Raraunga VE1206K201R025.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13793-2 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 31V
Maximum AC Volts 25V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 39V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 200A
Capacitance @ Frequency 510pF @ 1kHz