VCR40V251KGS
KEMETKEMET
VCR40V251KGS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCR40V251KGS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 250PF 3KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: VCR40V251KGS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCR40V251KGS
Tau Wae VCR40V251KGS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 250PF 3KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1058 pcs Pepa Raraunga VCR40V251KGS.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.275" W (8.89mm x 6.98mm) Raupapa VCR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-8888
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 250pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 250pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GA1206Y124KXXBT31G
GA1206Y124KXXBT31G
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.12UF 25V X7R 1206
I roto i te taonga: 682842 pcs
Tikiake: GA1206Y124KXXBT31G.pdf
RFQ
VCR07T251KGA
VCR07T251KGA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 250PF 2KV NP0 RADIAL