UD2-4.5NUN
KEMETKEMET
UD2-4.5NUN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UD2-4.5NUN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UD2-4.5NUN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UD2-4.5NUN
Tau Wae UD2-4.5NUN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84148 pcs Pepa Raraunga UD2-4.5NUN.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.45 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UD2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 31.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UD2-4.5NE-L
UD2-4.5NE-L
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 61095 pcs
Tikiake: UD2-4.5NE-L.pdf
RFQ
UD2-4.5NEN
UD2-4.5NEN
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 75656 pcs
Tikiake: UD2-4.5NEN.pdf
RFQ
UD2-5NE
UD2-5NE