UD2-12NUN
KEMETKEMET
UD2-12NUN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UD2-12NUN
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UD2-12NUN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UD2-12NUN
Tau Wae UD2-12NUN Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72690 pcs Pepa Raraunga UD2-12NUN.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UD2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UD2-3NEN
UD2-3NEN
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 65620 pcs
Tikiake: UD2-3NEN.pdf
RFQ
UD2-12NUN-L
UD2-12NUN-L
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 60656 pcs
Tikiake: UD2-12NUN-L.pdf
RFQ
UD2-12NU
UD2-12NU
Tikiake: UD2-12NU.pdf
UD2-3NEN-L
UD2-3NEN-L
Tikiake: UD2-3NEN-L.pdf
UD2-3NU-L
UD2-3NU-L
Tikiake: UD2-3NU-L.pdf
UD2-3NU
UD2-3NU