UC2-12SNU
KEMETKEMET
UC2-12SNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UC2-12SNU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UC2-12SNU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UC2-12SNU
Tau Wae UC2-12SNU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83158 pcs Pepa Raraunga UC2-12SNU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UC2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 100 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UC2-3NU
UC2-3NU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 77697 pcs
Tikiake: UC2-3NU.pdf
RFQ
UC232R-10
UC232R-10
Kaihanga: FTDI (Future Technology Devices International, Ltd
Whakaahuatanga: CABLE USB RS232 EMBEDDED 10CM
I roto i te taonga: 5994 pcs
Tikiake: UC232R-10.pdf
RFQ
UC2-4.5NU
UC2-4.5NU
Kaihanga: KEMET
Tikiake: UC2-4.5NU.pdf
UC2-3NE
UC2-3NE
Tikiake: UC2-3NE.pdf
UC232A
UC232A
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: CONVERTER USB TO RS-232 DB9 CONV
Tikiake: UC232A.pdf
UC2-5SNU
UC2-5SNU
Tikiake: UC2-5SNU.pdf
UC2-4.5SNU
UC2-4.5SNU
Tikiake: UC2-4.5SNU.pdf
UC2-5NE
UC2-5NE
Tikiake: UC2-5NE.pdf
UC2-4.5NE
UC2-4.5NE
Tikiake: UC2-4.5NE.pdf
UC2-5NU
UC2-5NU
Tikiake: UC2-5NU.pdf
UC2-3SNU
UC2-3SNU