UB2-24NUN-L
KEMETKEMET
UB2-24NUN-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB2-24NUN-L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UB2-24NUN-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB2-24NUN-L
Tau Wae UB2-24NUN-L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77191 pcs Pepa Raraunga UB2-24NUN-L.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UB2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.5 kOhms
Kohikohi Miihini 230 mW Kohikohi Kei te Aukati 9.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UB2-3NU-L
UB2-3NU-L
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 75095 pcs
Tikiake: UB2-3NU-L.pdf
RFQ
UB2-24NU-L
UB2-24NU-L
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 64827 pcs
Tikiake: UB2-24NU-L.pdf
RFQ
UB2-3NU
UB2-3NU
Tikiake: UB2-3NU.pdf
UB2-3NEN
UB2-3NEN
Tikiake: UB2-3NEN.pdf
UB2-3NE
UB2-3NE
Tikiake: UB2-3NE.pdf
UB2-12SNUN
UB2-12SNUN
Tikiake: UB2-12SNUN.pdf
UB2-24NU
UB2-24NU
Tikiake: UB2-24NU.pdf
UB2-3NEN-L
UB2-3NEN-L
Tikiake: UB2-3NEN-L.pdf
UB2-12SNUN-L
UB2-12SNUN-L
Tikiake: UB2-12SNUN-L.pdf
UB2-24NUN
UB2-24NUN
Tikiake: UB2-24NUN.pdf
UB2-3NE-L
UB2-3NE-L