TPI111065L210N
KEMETKEMET
TPI111065L210N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPI111065L210N
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua IND 0.21UH 54A 0.29M OHM SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPI111065L210N
Tau Wae TPI111065L210N Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga IND 0.21UH 54A 0.29M OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43179 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Te whakangungu Shielded Raupapa TPI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 399-18551-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 210nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 210nH Shielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -