T591B475M035ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T591B475M035ATE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411
Ngā Rauemi: 1.T591B475M035ATE200.pdf2.T591B475M035ATE200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T591B475M035ATE200
Tau Wae T591B475M035ATE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109734 pcs Pepa Raraunga 1.T591B475M035ATE200.pdf2.T591B475M035ATE200.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T591 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18696-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 72 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz Te kaha 4.7µF