T551B476M050AT
KEMETKEMET
T551B476M050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T551B476M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.T551B476M050AT.pdf2.T551B476M050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T551B476M050AT
Tau Wae T551B476M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1923 pcs Pepa Raraunga 1.T551B476M050AT.pdf2.T551B476M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T551 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial, Can 150 mOhm Te kaha 47µF