T551B397M015AT
KEMETKEMET
T551B397M015AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T551B397M015AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.T551B397M015AT.pdf2.T551B397M015AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T551B397M015AT
Tau Wae T551B397M015AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1990 pcs Pepa Raraunga 1.T551B397M015AT.pdf2.T551B397M015AT.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Raupapa T551 Ratonga -
Packaging Tray Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 90 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial, Can 90 mOhm Te kaha 390µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T551B397M015AT4251
T551B397M015AT4251
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL